CZ | EN

Tým

 

Martin_Skalický

Martin Skalický (ředitel nemovitostního fondu a investic)

Martin se přes 20 let aktivně angažuje v oblasti trhu s nemovitostmi. V roce 1993 nastoupil do mezinárodní poradenské společnosti Healey&Baker (později Cushman&Wakefield) a zahájil tak profesní kariéru v segmentu komerčních nemovitostí. Postupně sbíral zkušenosti s obchodem s nemovitostmi a věnoval se také jejich strategickému řízení a oceňování. Zlom v kariéře nastal v roce 2007, kdy se stal členem představenstva společnosti REICO investiční společnost České spořitelny, a.s. Zde pracoval zprvu na pozici člena představenstva a investičního ředitele a podílel se aktivně na tvorbě portfolia nemovitostí. V roce 2012 byl zvolen předsedou představenstva a jmenován generálním ředitelem společnosti REICO. Své zkušenosti rozšířil o aktivity v oblasti fundraisingu. Od září 2015 působí Martin na pozici ředitele nemovitostního fondu EDULIOS. Martin je absolventem ČVUT v Praze. Mezi jeho koníčky patří včelaření.

Ondrej Stepanek cb

Ondřej Štěpánek (transakce, strukturování, financování, projektový management)

Svou pracovní kariéru zahájil v mezinárodních auditorských společnostech (KPMG, Deloitte), kde se podílel na auditu celé řady společností z oblasti výroby, služeb a finanční oblasti. Ondřej působil také jako projektový manažer ve skupině KKCG a senior projektový manažer ve společnosti RSM TACOMA. Ondřej se podílel na desítkách transakcí realizovaných v ČR nebo na různých zahraničních trzích a jeho specializace je především ve strukturování a realizaci transakcí, zajištění financování a projektovém managementu. Ondřej nyní působí ve skupině CIMEX jako projektový manažer zodpovědný za realizaci a rozvoj projektu fondu EDULIOS. Ondřej vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

 

Miroslav Kosnar cb

Miroslav Kosnar (strategický management)

Více než 15 let sbírá zkušenosti v oblastech řízení významných procesů v různých společnostech. Před zahájením spolupráce se skupinou CIMEX pracoval Miroslav například pro společnost GTS International nebo Perfetti Van Melle, kde byl mimo jiné zodpovědný za implementaci mezinárodního know how do firemních financí a IT. Od roku 2006 Miroslav působí v CIMEX GROUP, kde zastával nejdříve pozici finančního ředitele celé skupiny a od roku 2011 je jejím generálním ředitelem zodpovědným za strategii a realizaci významných investičních projektů. Za dobu svého působení ve skupině CIMEX se Miroslav podílel na řadě významných realitních projektů včetně developmentu hotelu v Petrské ulici, akvizicích souboru nemovitostí Garden Eleven, City West B1 a na několika realitních a hotelových transakcích v USA. Miroslav je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

 

Jiri Adamčík cb

Jiří Adamčík (právo, řízení rizik)

Jiří je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Prakticky od počátku své kariéry se Jiří zaměřuje převážně na právní aspekty různých realitních transakcí (akvizice, prodeje, financování, pronájmy, facility management) a korporační právo. V současné době působí Jiří jako ředitel právního odboru ve skupině CIMEX. Za uplynulých více než 10 let se Jiří podílel na řadě transakcí realizovaných skupinou CIMEX, z nichž můžeme jmenovat např. akvizice projektu CityWest B1 a Garden 11 nebo realizace rezidenčních projektů v Mariánských Lázních.